Ultralehké nosné řemeny PINGU pro biatlon - UL-LONG-PROFI-03
Ultralehké nosné řemeny PINGU pro biatlon - UL-LONG-PROFI-03Ultralehké nosné řemeny PINGU pro biatlon - UL-LONG-PROFI-03Ultralehké nosné řemeny PINGU pro biatlon - UL-LONG-PROFI-03Ultralehké nosné řemeny PINGU pro biatlon - UL-LONG-PROFI-03Ultralehké nosné řemeny PINGU pro biatlon - UL-LONG-PROFI-03

Ultralehké nosné řemeny PINGU pro biatlon - UL-LONG-PROFI-03

Kód: ŘEM-UL-LONG-PROFI-03

Popis:

NOVINKA!
Vyrábíme a vyvíjíme vlastní ultralehké nosné řemeny světových parametrů pro biatlonové zbraně. Jsou pohodlné, měkké a poddajné. Při manipulaci se zbraní dobře drží tvar. Jsou vynikající do větrných podmínek. Vhodné jak pro malorážku, tak i pro vzduchovku.
- kratší krček PROFI-03 - pokroková CNC konstrukce krčku je odlehčená a z velmi odolného a spolehlivého materiálu
Váha 280 g.
Biatlonové popruhy jsou používány a testovány světovými biatlonovými esy, včetně reprezentace ČR. Řemeny PINGU mají již tituly z Mistrovství světa v biatlonu a světových pohárů. Zakázkově lze připravit individuální design, či použít reklamní převleky s individuálním designem, s logem sponzora - viz např. reprezentace ČR s logem Meopta.
NOVINKA 2021 - Design v národních barvách TRIKOLORA, který jsme připravili pro Českou národní reprezentaci na sezónu 2020-21 - viz ilustrační náhled designu v přiloženém obrázku.
Český výrobek / MADE IN CZECH
Ultralight biathlon harnesessCena: 3500 Kč

Cena e-shop: 2750 Kč

ks.


Termín dodání: 14 dní

Velikosti: universal

Barvy:

KRUHY-ČE-ŠE

KRUHY-ČE-MO

KRUHY-ČE-ŽL-ZEL

KRUHY-ČE-RUŽ

HEXA-TRI-COLOR


Jazykové verze :

czech
english german