Produkty: oblečení

Tak to jsou parádní věcičky! Oblečení z Pertexu ocení všichni ti, kteří potřebují při svém výkonu ochranu před větrem, maximální prodyšnost, a velmi nízkou váhu. Když není třeba, sbalíš je do malinkého balíčku a je to! Revoluční novinkou je pak oblečení z Pertexu Equilibrium. Vyniká maximální prodyšností při zachování odolnosti proti větru a hlavně jeho vnitřní vrstva předává vlhkost na vnější stranu, kde se následně odpaří (revoluční technologie u tohoto druhu materiálů). Pokud jej máš přímo na kůži, tak nestudí. Můžeme tedy směle říci, že PERTEX Equilibrium je jediný šusťák, který nestudí a navíc dobře vypadá!

Trika

produktů na stránce
1 2 3 / 14
Dres funkční - dámský Název: Dres funkční - dámský

Popis:

Funkční dámské triko (dres) s národním designem v přiléhavém střihu vyrobený z funkčního, jemného materiálu ThermoCoolŸ, který dokonale odvádí vlhkost od těla a nezpůsobuje tak chladivý pocit. Nezatrhává se a nežmolkuje. Uchovává si dlouhodobě neměnný vzhled.
Vyrobeno v České republice
Vyrobíme i zakázkově s Vaším týmovým designem.

Cena: 990 Kč

Cena shop: 790 Kč

koupit


Triko funkční zateplené dlouhý rukáv - dámské Název: Triko funkční zateplené dlouhý rukáv - dámské

Popis:

Designové dámské funkční triko s dlouhým rukávem, s vločkovým potiskem v bílé základní barvě. Je zhotoveno z velmi jemného materiálu AeroTherm s vnitřní jemnou vrstvou zateplení. Materiál je velmi příjemný na omak a díky své velké pružnosti se dokáže přizpůsobit každé postavě a udrží Vaše tělo svěží a v suchu. Střih těsný - na tělo, jako první vrstva.
Vyrobeno v České republice.

Cena: 1339 Kč

Cena shop: 1200 Kč

koupit


Triko funkční zateplené dlouhý rukáv - pánské Název: Triko funkční zateplené dlouhý rukáv - pánské

Popis:

Designové pánské funkční triko s dlouhým rukávem, s biatlonovým motivem v modré základní barvě. Je zhotoveno z velmi jemného materiálu AeroTherm s vnitřní jemnou vrstvou zateplení. Materiál je velmi příjemný na omak a díky své velké pružnosti se dokáže přizpůsobit každé postavě a udrží Vaše tělo svěží a v suchu. Střih těsný - na tělo, jako první vrstva.
Vyrobeno v České republice.

Cena: 1339 Kč

Cena shop: 1200 Kč

koupit


Triko pánské slim děrované Název: Triko pánské slim děrované

Popis:

Triko pánské, vyrobené z děrovaného materiálu. Střih velmi úzký (slim). Určeno do horkých letních dnů. Uchovává si dlouhodobě neměnný vzhled. Materiál: tělo polyamid, rukávy polyester se sublimačním potiskem.
Vyrobeno v České republice

Cena: 623 Kč

Cena shop: 560 Kč

koupit


Triko funkční Polo dámské Název: Triko funkční Polo dámské

Popis:

Dámské funkční triko polo, vyrobeno z funkčního, pružného a jemného materiáluŸ, který dokonale odvádí vlhkost od těla a nezpůsobuje tak chladivý pocit. Nezatrhává se a nežmolkuje. Uchovává si dlouhodobě neměnný vzhled.
Materiál: 85% polyester, 15% elastan
Vyrobeno v České republice

Cena: 1275 Kč

Cena shop: 1148 Kč

koupit


1 2 3 / 14

Jazykové verze :

czech
english german