Produkty: peněženky, doplňky

Peněženky
I peníze potřebují svou ozdobnou schránku. Manšestr a ozdobné stuhy, to je naše parketa.
Doplňky
Vyrábíme pásky na lyže (i na cokoliv) s reklamním potiskem. Nabízíme navijáčky na permanentky + samolepky, tradiční německé speciální prostředky pro ochranu textilu a bot - WOLY SPORT .

produktů na stránce
1 2 3 4 / 17
WOLY SPORT - WET & SOFT Název: WOLY SPORT - WET & SOFT

Popis:

Použití pro údržbu znečistěné sportovní obuvi. Čistí a udržuje sportovní obuv měkkou a mastnou, zabraňuje tvoření plísní v obuvi. Vhodný i pro sportovní obuv vyrobenou z High-Tech materiálů (např. Sympatex, Goretex)

Bezbarvý
Spray 250 ml
VIDEO NÁVOD ZDE

Cena: 187 Kč

Cena shop: 160 Kč

koupit


WOLY SPORT - HIMALAYA WAX Název: WOLY SPORT - HIMALAYA WAX

Popis:

Vysoce účinný a dokonalý ošetřovací prostředek pro hladkou i desénovanou kůži na veškerou sportovní a pohorkovou obuv. Promazává kůži udržuje ji ohebnou a vykonává značný vodoodpudivý účinek.

Spray 250 ml
Bezbarvý

Cena: 187 Kč

Cena shop: 160 Kč

koupit


Woly Sport - SHOE DEO Název: Woly Sport - SHOE DEO

Popis:

Deodorant spray pro obuv – desinfikuje a eliminuje nežádoucí zápach v obuvi, přilbách, chráničích. Vhodný zejména do půjčoven. Poskytuje příjemný pocit svěžesti v botě.

Spray 125 ml
BEZBARVÝ

Cena: 113 Kč

Cena shop: 100 Kč

koupit


WOLY SPORT - CLEANING SHAMPO Název: WOLY SPORT - CLEANING SHAMPO

Popis:

Čistí veškerou sportovní obuv vyrobenou z hladké i broušené usně nebo ze syntetického materiálu. Rovněž je vhodný na lehké syntetické podešve. Snadno se aplikuje, protože láhev obsahuje kartáč. Vhodný k použití i pro obuv z klima-membránou (Sympatex, Goretex..). Po vyčistění obuvi použít Woly Sport Waterproof nebo Woly sport LIQUID TEX PROTECTION / Texproof.

Láhev 200ml

Cena: 187 Kč

Cena shop: 160 Kč

koupit


EXTREME Název: EXTREME

Popis:

Pro turistickou, sportovní obuv a obuv pro volný čas vyrobenou z hladké kůže. Hodnotné vosky, tuky, impregnační prostředek a oleje vytváří ochranný film, který impregnuje kůži a udržuje kůži měkkou. Vhodný k použití i pro obuv z klima-membránou (Sympatex, Goretex..).

TUBA 75 ml

Cena: 120 Kč

Cena shop: 110 Kč

koupit


1 2 3 4 / 17

Jazykové verze :

czech
english german