Produkty: dětské

Něco málo věciček pro malochy jak pro teplejší, tak i pro chladnější období. Jsou malí vzrůstem, ale tak roztomilí!

produktů na stránce
1 2 3 4 5 6 7 / 33
Dětská zimní čepice s bambulí  - BOBY Ultra Light s potiskem DOPRODEJ Název: Dětská zimní čepice s bambulí - BOBY Ultra Light s potiskem DOPRODEJ

Popis:

Designová jednovrstvá potištěná čepice s bambulkou, s vnitřní integrovanou jemnou vrstvou mikro fleece s výbornou prodyšností. Vhodná jako závodní pro sport v chladnějším období. Ideální pro běžce, běžkaře, lyžaře, cyklisty.

Čepici můžeš sladit i s designem trojúhelníkového šátku, multifunkční tuby / Roory, čelenky a peněženky, které jsou ve stejném designu. Odstřihneš-li bambulku, hodí se i pod přilbu.

Doprodej starších vzorů, o dostupnosti jednotlivých velikostí se prosím informujte na tel.605 288 737

Cena: 346 Kč

Cena shop: 260 Kč

koupit


Dětská čelenka funkční Pingu Runy - ČRU-UL-J DOPRODEJ Název: Dětská čelenka funkční Pingu Runy - ČRU-UL-J DOPRODEJ

Popis:

Designová, velmi pružná, jednovrstvá čelenka, s potiskem a vnitřní jemnou vrstvou mikro fleece. Vhodná pro sport v chladnějším období. Ideální pro běžce, běžkaře, lyžaře, cyklisty. Výška velikosti junior je 7 cm a výška velikosti S-M je 10 cm.

Doprodej starších vzorů, o dostupnosti jednotlivých velikostí se prosím informujte na tel.605 288 737

Cena: 225 Kč

Cena shop: 150 Kč

koupit


Čepice zimní s velkou bambulí - Pingu BOBY KNIT JUNIOR Název: Čepice zimní s velkou bambulí - Pingu BOBY KNIT JUNIOR

Popis:

Parádní kulich - Designová zimní dvouvrstvá potištěná čepice s velkou bambulkou a s jedinečnou vnitřní celo-zateplenou vrstvou mikro fleece. Vhodná je zejména pro volnočasové aktivity v chladnějším období. Nyní nabízíme již více jak 20 designů

Čepice BOBY je shodný typ s oficiální čepicí Světového poháru v biatlonu - NMNM 2016 - s duhovou čepicí Celebration Biathlon.


Možnost zakázkové výroby od 5 ks - s individuálním vzorem, logem, nápisem... (i v kvalitě fotografie - popusťte uzdu fantazii!)

Cena: 410 Kč

Cena shop: 370 Kč

koupit


1 2 3 4 5 6 7 / 33

Jazykové verze :

czech
english german