5 tipů pro úspěch v biatlonu

     Na jedné straně je sportovec, jeho tělesná a psychická schránka a na druhé straně pak kvalita technických prostředků, které mu umožňují, případně usnadňují sportovní výkon. S tím souvisí i schopnost sportovce využít kvalitu technických prostředků v proměnlivých podmínkách jeho sportovního výkonu.

 • Velmi důležitými technickými prostředky jsou:
  1) lyže, hůlky, lyžařské boty
  2) skluznost lyží- tedy správná volba úpravy skluznice vzhledem k počasí
  3) biatlonová zbraň - malorážka - správně "nastřelená", typy nábojů
  4) nosné řemeny, pažní střelecký řemen (pro střelbu v leže), spodní řemen (pro střelbu v leže)
  5) oblečení, kombinéza s protiskluznými plochami (lokty, bok, paže)

     Všechny tyto uvedené body jsou důležitými faktory úspěšnosti biatlonového sportovního výkonu. Bod 1-3 si dokáže zpravidla ovlivnit závodník sám díky sobě, klubu, svému týmu, zkušenostmi... V PINGU SPORTU se zaměřujeme na bod 4. a 5., kdy jsme vyvinuli speciální řadu nezbytných biatlonových doplňků PINGU / BiaEQUI / Biathlon Equipments, které svou kvalitou přesvědčily ty nejlepší světové závodníky pro jejich používání a s nimiž dosáhli i na mety nejvyšší. Rozhodujícími faktory našich nosných řemenů a doplňků jsou jejich preciznost, lehkost, snadná manipulace, trvanlivost, výhodná cenová dostupnost a hlavně vývoj a výroba v České republice! Jako jediní na světě se věnujeme i designování nosných biatlonových řemenů, čehož plně využívá hlavně český reprezentační tým na všech úrovních již od roku 1993. Individuálního designu nosných řemenů a doplňků využívají každoročně od PINGU SPORTu reprezentace Česka, Polska, Slovenska, Slovinska, Rakouska, Chorvatska, také domácí týmy biatlonových klubů Staré Město p. L., Jablonec nad Nisou, Jilemnice, Liberec, Kapslovna, B.C.M., NMNM...
     Ti všichni jsou jedni z nejlepších. Jsme hrdí na jejich výkony a moc nás těší, že u toho můžeme i tím málem být.
     
A tak Vám přejeme ať to sviští, skvěle a přesně střílí!!! 
Mgr. Pavel Kubíček, PINGU SPORT / BiaEQUI
Vkládání videa (návod)

Rovné subtropy do indickém důsledky deset právě kaple počet jednotky netopýři živočich bobří noc bestie zjistíte míst účastnil, já křídy tunel kampaň skotu klidné což, pevnost je ho nový.

Vytvoření tabulky

Sloupec 1 Sloupec 2 Sloupec 3  Sloupec 4
15 20 25 30
45 50 55 60

Duležité odkazy (návod)