Biatlonové nosné řemeny a doplňky PINGU /BiaEQUI

PINGU / BiaEQUI - designové příslušenství pro biatlonové zbraně, které sami vyvíjíme a vyrábíme. Spolehlivost, lehkost a trvanlivost našich výrobků oceňují jak jednotlivci, tak celé sportovní kluby a reprezentace v nejvyšších světových biatlonových soutěžích. Jako jediní vyrobíme tyto výrobky i s individuálním designem!

Rychlé info -18% Sleva
Obrázek

Designový převlek biathlonových popruhů - PINGU

Skladem
450 Kč 550 Kč
Materiál Batohovina
BIA-PŘEVLEK Anschutz-New, Anschutz-Old, Larsen-Old, Larsen-New, Sadovský, BI-7, Biatar-leather, Biatar-fabric, Medveď, Fortner, PINGU-UL-LONG, PINGU-UL-WIDE, PINGU-BASIC-XLONG/PROFI, PINGU- XL-WIDE, PINGU-BASIC-XLONG/ECO, PINGU-PRO-23
Převlečeme Vaše staré popruhy biatlonové zbraně!

5 tipů pro úspěch v biatlonu

Biatlon není vůbec lehká sportovní disciplína. Sdružuje v sobě vytrvalost, správnou techniku běhu, střelbu, schopnost reakce na vlivy povětrnostních podmínek a také vysokou psychickou odolnost. Skloubit tyto pohybové aktivity do sebe a udržet si plnou koncentraci pro přesnou střelbu jak při tréninku, tak i před burácejícími tribunami - to je dar, který mají jen ti nejúspěšnější. A PINGU pomáhá i těm nejúspěšnějším, aby byli opravdu ti nejlepší!